Nodarbības

Piedāvājam apgūt Deco Clay ziedu veidošanas mākslu gan kursos, gan atsevišķās meistarklasēs. Nodarbības notiek grupās, kā arī organizējam individuālas nodarbības. Dodamies arī izbraukuma nodarbībās uz citām Latvijas pilsētām. 

Lai veidotu ziedus nepieciešams polimērmāls Deco Clay craft, kurš ir 7 dažādās krāsās. Savstarpēji sajaucot krāsas, veidojas bezgalīgas toņu gammas. Ziedu veidošanai tiek izmantoti arī speciāli veidošanas instrumenti, formas, šķērītes, krāsas un otas. Visus nepieciešamos materiālus var iegādāties mūsu studijā.

Mēs piedāvājam iepazīšanās meistarklasi , kuras laikā Jūs izgatavosiet dāvanu kastīti vai piespraudi ar rozes ziedu, ceriņiem un lapiņu. Nodarbības cena 25.00 eiro (visi nepieciešamie materiāli iekļauti). Meistarklases ilgums līdz 2 stundām. 

Uzsākot apgūt padziļināti ziedu veidošanu,  pirmajā kursā mācām veidot nelielu spogulīti ar rožu ziediņiem, miniatūras, tropu ziedus, groziņu ar ziediem, svinību ziedu pušķi, dekorēt kastītes ar ziediem u.c.     

Otrajā kursā mācām veidot ziedu piespraudes tērpam, interjera dekorus, ziedu kārtojumus vāzē, līgavas ziedu pušķi, ziedu vainagu u.c.  Vienas nodarbības ilgums ir 2 stundas (120 min), cena 25 eiro. Pēc katra kursa beigšanas, saņemat sertifikātu ar Deco Clay akadēmijas dibinātājas un prezidentes parakstiem. Visus nepieciešamos materiālus nodarbībām var iegādāties mūsu studijā, uzsākot mācības pirmajā kursā.  

Meistarklase: Piespraude ar rozes ziedu

Meistarklase: Dāvanu kastīte ar rozes ziedu

Meistarklase: Sapņu ķērājs ar gardēnijas ziedu